влевовправо

Видеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N506TWF2OC-8GD)
- Готово к отправке
- Код: U1046896
22 998,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВИС / МАСТЕР
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.
Вентилятор Hawk
Вентилятор Hawk має унікальну форму лопатей, натхненну аеродинамікою крила орла. Така конструкція знижує опір повітря і рівень шуму, забезпечуючи збільшення повітряного тиску до 53.6% і зростання обсягу повітряного потоку на 12.5% - без шкоди для акустичного комфорту.
Наносмазка на основі графену
Графенове нанозмазка збільшує термін служби вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 раза, наближаючи його до довговічності подвійного шарикопідшипника - водночас вентилятор працює тихіше.
3D Active Fan
3D Active Fan забезпечує напівпасивне охолодження - вентилятори вимикаються за низького навантаження на GPU або під час запуску маловимогливих ігор.
Посилена конструкція
Посилена задня пластина, жорстко закріплена до монтажної пластини (I/O bracket), забезпечує високу міцність і стійкість конструкції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длина видеокарты, мм | 208 |
| (Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса | 3 slot |
| (Сборка) Наличие низкопрофильной заглушки | Нет |
| Артикул | GV-N506TWF2OC-8GD |
| Версия DLSS | DLSS 4 |
| Версия DirectX | 12 |
| Версия OpenGL | 4.6 |
| Вид охлаждения | кулер; радиатор |
| Гарантия, мес | 36 |
| Графический чип | GeForce RTX 5060 Ti |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальное число дисплеев | 4 |
| Минимальная рекомендованная мощность блока питания | 650 Вт |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC |
| Назначение | игровая |
| Объем встроенной памяти | 8 ГБ |
| Размеры | 208 х 120 х 40 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Разъемы | 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b |
| Разъемы дополнительного питания | 8 pin |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Состав | Киев |
| Совместимость с HDCP | Да |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | для стрима; RTX; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активный |
| Форм-фактор | стандартная |
| Частота памяти | 28000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2572 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2587 MHz |
- Цена: 22 998,85 ₴


