влевовправо

Видеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING OC (GV-N506TGAMING OC-16GD)
- Нет в наличии
- Код: U1061275
36 223,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВИС / МАСТЕР
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.
Вражаючий дизайн корпусу
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду і функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.
RGB-підсвічування
Завдяки 16.7 мільйонам налаштовуваних кольорів і безлічі світлових ефектів ви можете вибрати будь-яке оформлення підсвітки або синхронізувати її з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длина видеокарты, мм | 281 |
| (Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса | 2 slot |
| (Сборка) Наличие низкопрофильной заглушки | Нет |
| Артикул | GV-N506TGAMING OC-16GD |
| Версия DLSS | DLSS 4 |
| Версия DirectX | 12 API |
| Версия OpenGL | 4.6 |
| Вид охлаждения | кулер; радиатор |
| Гарантия, мес | 36 |
| Графический чип | GeForce RTX 5060 Ti |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальное число дисплеев | 4 |
| Минимальная рекомендованная мощность блока питания | 650 Вт |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING OC |
| Назначение | игровая |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Размеры | 281 х 119 х 40 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Разъемы | 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b |
| Разъемы дополнительного питания | 8 pin |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Состав | Киев |
| Совместимость с HDCP | Да |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | для стрима; RTX; для рендеринга; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активный |
| Форм-фактор | стандартная |
| Частота памяти | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2647 MHz |
- Цена: 36 223,85 ₴


