
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD (SMX3000HV)
- Готово до відправки
- Код: U0078051
171 997,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD with Network Card (SMX3000HVNC) захищають дані, забезпечуючи високоякісне харчування в разі відключення електроенергії. Підвищення експлуатаційної готовності систем за рахунок коригування зниженої та підвищеної напруги без використання батарей. Максимальне підвищення робочих характеристик і надійності батареї, а також продовження терміну її служби за рахунок точної інтелектуальної зарядки. Захищає навантаження від імпульсів і сплесків напруги, ударів блискавки і інших відхилень від нормальних параметрів роботи електромережі. Продовжує термін служби акумуляторів завдяки регулюванню зарядної напруги в залежності від виміряної температури батарей.
Автоматично запускає підключене устаткування після відновлення електроживлення. Регулярне виконання процедури самодіагностики батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, яку необхідно замінити. У разі неготовності батареї для забезпечення резервного живлення видається попередження. Забезпечує дистанційне керування ДБЖ по мережі. Забезпечує активну індикацію режиму роботи від акумуляторів, розряду акумуляторів і перевантаження. Індикатори візуального оповіщення дозволяють швидко отримати інформацію про стан пристрою і параметри живлення. Забезпечує управління ДБЖ через послідовний порт. Забезпечує управління джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD with Network Card (SMX3000HVNC) через порт USB. У разі неготовності батареї для забезпечення резервного живлення видається попередження.
Автоматично запускає підключене устаткування після відновлення електроживлення. Регулярне виконання процедури самодіагностики батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, яку необхідно замінити. У разі неготовності батареї для забезпечення резервного живлення видається попередження. Забезпечує дистанційне керування ДБЖ по мережі. Забезпечує активну індикацію режиму роботи від акумуляторів, розряду акумуляторів і перевантаження. Індикатори візуального оповіщення дозволяють швидко отримати інформацію про стан пристрою і параметри живлення. Забезпечує управління ДБЖ через послідовний порт. Забезпечує управління джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD with Network Card (SMX3000HVNC) через порт USB. У разі неготовності батареї для забезпечення резервного живлення видається попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 6.3 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | SMX3000HV |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Вбудована батарея | APCRBC143 |
| Вхідна напруга | 140-280 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot; RJ-45 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13; 2 x IEC 320 C19 |
| Маса, кг | 48.8 кг |
| Мoдель | Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Призначення | для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 483 x 432 x 178 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Індія |
| Також шукають | потужні; для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 171 997,45 ₴
