влевовправо

Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS SRV RM 5000VA (SRV5KRIRK)
- Готово до відправки
- Код: U1172957
189 221 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS SRV RM 5000VA (SRV5KRIRK)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS SRV RM 5000VA (SRV5KRIRK) - це новий продукт від виробника APC. Цей пристрій має потужність 5000 Вт і призначений для використання у стійках. Він забезпечить надійний захист вашого обладнання від перепадів напруги і збоїв живлення.
Характеристики:
- Інтерфейс підключення: USB; RS-232
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір: 17.3х43.8х71 мм
- Вага: 61 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 24 місяці
- Склад: Київ
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Цей пристрій також шукають покупці, які шукають пристрої потужністю 5 кВт для роботи на напрузі 220 вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SRV5KRIRK |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 61 кг |
| Мoдель | Easy UPS SRV RM 5000VA |
| Потужність, ВА | 5000 В*А |
| Потужність, Вт | 5000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 17.3х43.8х71 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 5 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
- Ціна: 189 221 ₴


