влевовправо

Відеокарта MSI GeForce RTX5070 12Gb GAMING TRIO OC (RTX 5070 12G GAMING TRIO OC)
- Готово до відправки
- Код: U1016878
42 548,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеокарта MSI GeForce RTX5070 12Gb GAMING TRIO OC (RTX 5070 12G GAMING TRIO OC)
Відеокарта MSI GeForce RTX5070 12Gb GAMING TRIO OC - новий продукт від виробника MSI, який входить до сімейства графіки NVIDIA. Ця відеокарта має форм-фактор стандартна і призначена для ігрових потреб.
Основні характеристики:
- Об'єм вбудованої пам'яті: 12 ГБ типу GDDR7
- Розрядність шини пам'яті: 128 Bit
- Частота пам'яті: 28000 MHz
- Максимальне число дисплеїв: 4
- Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320
- Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b
- Тип системи охолодження: активний (кулер, радіатор)
- Роз'єми додаткового живлення: 16 pin
- Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 650 Вт
- Версія DirectX: 12 Ultimate
- Версія OpenGL: 4.6
- Розміри: 338 x 140 x 50 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 36 місяців
- Сумісність з HDCP: так
- Частота ядра (Boost): 2610 MHz
- Кількість вентиляторів: 3 шт
- (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 2.7 slot
- (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
- (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 338
- Максимальна споживана потужність: 250 Вт
- Склад: Київ
Графічний чіп: GeForce RTX 5070
Ця відеокарта також шукається для стриму, рендерингу, гри Counter-Strike 2 та GTA 5. Вона забезпечує високу продуктивність і якісне відображення графіки. Завдяки активному системі охолодження з кулером і радіатором, відеокарта забезпечує оптимальну температуру роботи і довгий термін служби.
Оберіть відеокарту MSI GeForce RTX5070 12Gb GAMING TRIO OC для найкращого геймінгу та професійної роботи!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 338 |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 2.7 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Артикул | RTX 5070 12G GAMING TRIO OC |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Тип охолодження | кулер; радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чип | GeForce RTX 5070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 650 Вт |
| Мoдель | GeForce RTX5070 12Gb GAMING TRIO OC |
| Призначення | ігрова |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Розміри | 338 x 140 x 50 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Родина графіки | NVIDIA |
| Склад | Киев |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для стрима; RTX; для рендерингу; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2610 MHz |
- Ціна: 42 548,85 ₴


