влевовправо

Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-6000 6000W (EG-UPSO-6000)
- Готово до відправки
- Код: U0973059
56 751,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
- ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги з чистою синусоїдою на виході без перемикання живлення
- USB-інтерфейс
- Автоматичне регулювання напруги змінного струму (АРН)
- Інтелектуальний захист від перевантаження та короткого замикання
- Звукові та візуальні сигнали оповіщення
- РК-дисплей та світлодіодна індикація стану
- Вбудований акумулятор із захистом від перезаряду та перерозряду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 30 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-6000 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 16 |
| Вхідна напруга | 176-288 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 16 |
| Кількість розеток | клемне під'єднання; 6 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 53 кг |
| Мoдель | EG-UPSO-6000 6000W |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 310 х 685 х 941 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 56 751,35 ₴


