влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Digitus 10000VA DN-170107 (DN-170107)
- Готово до відправки
- Код: U0993970
79 814,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Онлайновий USV з паралельним резервуванням є ідеальним рішенням резервного копіювання для ваших високих вимог до живлення та забезпечує безвідмовну роботу в різноманітних промислових застосуваннях.
- Високий коефіцієнт потужності (1,0), більша активна потужність дозволяє підключати більше навантажень, що економить простір і знижує вартість.
- Висока ефективність в онлайн-режимі, вища ефективність означає оптимізоване керування живленням і менше розсіювання тепла, що призводить до економії енергії та підвищення надійності.
- Зручний РК-екран надає інформацію про стан ДБЖ для легкого встановлення, налаштування та експлуатації.
- Компактна конструкція стійки/башта оптимізує простір стійки та забезпечує гнучке встановлення.
- Різні комунікаційні інтерфейси (RS232/USB, паралельний порт, слот SNMP) дозволяють віддалено контролювати систему
- Автоматичне самотестування батареї та контроль швидкості вентилятора збільшують термін служби компонентів.
- Функція дистанційного аварійного вимкнення живлення (REPO) вимикає ДБЖ під час надзвичайних ситуацій. Коли виникає аварійна ситуація, перемикач REPO вимикає випрямляч і інвертор і негайно припиняє живлення навантаження. ДБЖ перестає заряджати та розряджати акумулятор.
- Можлива паралельна/резервна робота (до 4 пристроїв паралельно), це підтримує максимальну доступність і дає змогу рости в міру збільшення навантаження.
- Зовнішні акумуляторні модулі дозволяють збільшити час роботи.
- ДБЖ потребує лише 2 блоків висоти в стійці, це дозволяє легко встановити та економить місце в стійці для інших компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170107 |
| Вхідна напруга | 110-286 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot; RS-232 |
| Кількість розеток | клемне під'єднання |
| Маса, кг | 15.8 кг |
| Мoдель | 10000VA DN-170107 |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 10000 Вт |
| Призначення | для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 620 х 86.5 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 10 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 79 814,60 ₴


