влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA 900W (9SX1000I)
- Готово до відправки
- Код: U1086841
53 853,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 1000I — це надійний онлайн UPS з подвійним перетворенням для критичних навантажень. Потужність 1000ВА / 900Вт, автономність — до 16 хв при 50% навантаженні. Оснащений РК-дисплеєм, USB і RS232 портами, підтримкою додаткових батарей (до 4х EBM), 6 вихідних розеток IEC-C13.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 9SX1000I |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Вхідна напруга | 120-276 В |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 14.8 кг |
| Мoдель | 9SX 1000VA 900W |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для телевізорів; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 252 x 160 x 387 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 53 853,35 ₴

