
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS C 1000VA LCD with SmartConnect (SMC1000IC)
- Готово до відправки
- Код: U0893644
38 761,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі відключення зовнішнього електроживлення.
«Зелений» режим
Робочий режим (заявка на його патент розглядається), при якому обходяться електричні компоненти із задовільним живленням, це підвищує енергоефективність без шкоди для якості захисту підключеного обладнання.
Висока ефективність роботи в оперативному режимі
Скорочення витрат на комунальні послуги, зниження тепловиділення.
РК-індикатор стану
Наочно відображаються основні дані про стан ДБЖ. Декілька індикаторів стану з графіками навантаження та заряду батарей.
Сувора синусоїдальна форма вихідної напруги в режимі роботи від батарей
Максимальне наближення до характеристик електромережі для кращої сумісності з серверами, оснащеними схемами активної корекції коефіцієнта потужності та чутливим електронним обладнанням.
Заряджання батарей із застосуванням температурної компенсації
Продовжує термін служби батарей за рахунок регулювання зарядної напруги за температури батарей.
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій
Продукт пройшов тестування та забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації.
Замінювані користувачем батареї
Підвищення експлуатаційної готовності за рахунок можливості підготовленого користувача виконувати модернізацію батарейного масиву та заміну батарей, що скорочує середній час ремонту.
Сповіщення про відмову від батареї
Завчасне інформування про відмову батарей, що наближається, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Заміна батарей під час роботи ДБЖ
Забезпечення обладнання, що захищається, чистим синусоїдальним безперебійним живленням при заміні акумуляторних батарей.
Звукові сигнали
Забезпечує активну індикацію режиму роботи від акумуляторів, розряду акумуляторів та перевантаження.
Автоматичний перезапуск навантажень після вимкнення ДБЖ
Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення електроживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 9.9 мин |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | SMC1000IC |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Вбудована батарея | APCRBC142 |
| Вхідна напруга | 151 до 302 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 17.27 кг |
| Мoдель | Smart-UPS C 1000VA LCD with SmartConnect |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 171 х 439 х 219 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Індія |
| Також шукають | на 220 вольтів; 600 Вт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 38 761,90 ₴


