влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF1200L
- Готово до відправки
- Код: U1008735
7 219,70 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Автоматичне регулювання напруги (AVR) коригує падіння та стрибки напруги в мережі
- Високоякісний і довговічний літій-залізо-фосфатний акумулятор
- Вимкнути звук можна коротким натисканням кнопки живлення в режимі батареї
- Функція холодного пуску дозволяє перезавантажити ДБЖ навіть за відсутності живлення від мережі
- Інтелектуальна зарядка в режимі вимкнення продовжує заряджати акумулятор, навіть коли ДБЖ вимкнено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | MR-UF1200L |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 5.8 кг |
| Мoдель | MR-UF1200L |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для ноутбуків; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 85 х 305 х 141 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 7 219,70 ₴


