влевовправо

Веб-камера J5create JVCU435-N 4K Ultra HD USB-A/C (JVCU435-N)
- Немає в наявності
- Код: U1120894
7 485,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веб-камера USB 4K ULTRA HD з 5-кратним цифровим зумом і пультом дистанційного керування підтримує функцію ePTZ (електронне панорамування, нахил і зум) за допомогою пульта дистанційного керування. Вона підтримує роздільну здатність 4K при 30 Гц і оптимізує відеодзвінки за допомогою 5-кратного цифрового зуму, що робить її ідеальною для зустрічей у великих конференц-залах, а також для використання однією особою. Крім того, веб-камера має вбудовану функцію поліпшення якості зображення при слабкому освітленні, вбудовані подвійний високоякісний мікрофон та два способи відключення об'єктива для забезпечення конфіденційності. Вона оснащена кабелем USB-C і перехідником на USB Type-A для роботи як зі старими, так і з новими пристроями.
Особливості:
Особливості:
- Вбудована функція поліпшення якості зображення при слабкому освітленні (наднизька освітленість 0,05 люкс, об'єктив з діафрагмою F/1,6)
- Має пульт дистанційного керування для 5-кратного цифрового зуму та функції ePTZ
- Вбудований подвійний мікрофон високої чіткості
- Шторка для конфіденційності
- Підтримує формати зображень H.264 та MJPEG
- Максимальна підтримка роздільної здатності зображення 4K/30 FPS та 1080P/30 FPS
- Високоякісний 4K-сенсор зображення з роздільною здатністю до 8 МП
- Сумісність зі стандартними протоколами UVC 1.0/1.1/1.5 та UAC, без драйверів
- USB plug-and-play (сумісність з USB 2.0 / USB 3.0, 500 мА)
- Широка сумісність: Zoom, Facebook Messenger, Skype, Microsoft Teams тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | j5create |
| Кріплення | Прищіпка |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність ОС | Windows 10; Windows 11; macOs 10.10; macOS 10.14; macOS 10.7; macOS 10.9; macOS 10.4.8 |
| Артикул | JVCU435-N |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Інтерфейс | USB; USB Type-C |
| Мoдель | JVCU435-N 4K Ultra HD USB-A/C |
| Розміри | 135х55х48 мм мм |
| Роздільна здатність відео | 4K (4096х2160) |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут огляду | 70 ° |
| Фокусування | автофокус |
| Частота кадрів за секунду | 30 |
- Ціна: 7 485,35 ₴


