
Пристрій безперебійного живлення FSP Champ 1000VA, Schuko (CH-1102TS) (PPF8001300)
- Готово до відправки
- Код: U0788471
19 923,75 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Високопродуктивне On-Line джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP Champ 1 kVA (CH-1102TS) забезпечує стабільний і надійний захист техніки від раптових відключень електроенергії, збоїв у живленні чи перепадів напруги. З високим коефіцієнтом потужності на виході - 0.9, ДБЖ може забезпечити постійне електропостачання відразу для декількох підключених пристроїв з високою сумарною потужністю.
ДБЖ FSP Champ 1 kVA оснащене портом USB, RS-232 та вбудованим інтелектуальним роз’ємом для додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів та відповідних контактних карт. Smart SNMP чудово працює як з портом USB, так і з RS-232.
LCD дисплей ДБЖ дозволяє користувачеві стежити за його основними параметрами і якістю напруги в мережі.
ДБЖ FSP Champ 1 kVA виконане в компактному корпусі з мікропроцесорним управлінням та підтримує режимом Еко для енергозбереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 9 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | PPF8001300 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Маса, кг | 9.8 кг |
| Мoдель | Champ 1000VA, Schuko (CH-1102TS) |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для котлів; для ноутбуків; для телевізорів; для холодильників; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 x 220 x 282 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | ібп для котла |
| Також шукають | для насосів опалення; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 19 923,75 ₴

