влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF3000
- Готово до відправки
- Код: U0994856
12 713,25 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення із симульованим синусоїдальним сигналом Marsriva MR-UF3000 забезпечує ефективне живлення та надійний захист вашого обладнання при перебоях з електропостачанням.
- ДБЖ надає повністю регульований вихід змінного струму для домашніх/офісних робочих станцій, медіа-центрів і домашніх розважальних систем.
- Технологія автоматичного регулювання напруги AVR покращує параметри вихідної напруги, що дозволяє заощадити заряд батареї при відключенні електроенергії.
- Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї при відсутності електропостачання від мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ.
- Активуйте тихий режим коротким натисканням кнопки живлення та створюйте комфортне робоче середовище.
Високоякісний свинцево-кислотний акумулятор забезпечує тривалий термін служби. Вбудований захист від короткого замикання та перезарядження робить ДБЖ Marsriva MR-UF3000. безпечним для підключеного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | MR-UF3000 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Маса, кг | 20 кг |
| Мoдель | MR-UF3000 |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для ноутбуків; для холодильників; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 398 х 215 х 145 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 12 713,25 ₴


