
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 USB, IEC, Schuko (PPF9003108)
- Готово до відправки
- Код: U0830020
9 243,70 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Компактне, лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP серії iFP має вбудований AVR і видає апроксимовану синусоїду. ДБЖ забезпечує стабільний і надійний захист живлення від стрибків напруги і відмінно підходить для захисту персональних комп'ютерів, невеликих маршрутизаторів, NAS, систем безпеки, спостереження, невеликих пристроїв LAN, робочих станцій і невеликих IDC.
Сумісний з генераторами ДБЖ FSP iFP-1500 відрізняється мікропроцесорним управлінням і автоматичним перезапуском при відновленні напруги. Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ. Опційно даний ДБЖ має вбудований захист RJ11/RJ45, що захистить від пошкодження мережеве обладнання та телефонні лінії.
ДБЖ оснащене LCD дисплеєм, який дозволяє користувачеві стежити за основними параметрами ДБЖ і якістю напруги в мережі. Крім того, статус роботи можна переглянути в реальному часі, підключивши ДБЖ через USB до ПК.
ДБЖ FSP iFP-1500 також має чотири розетки живлення різних регіональних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | PPF9003108 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 2 x IEC 320 C13; 2 x Schuko |
| Маса, кг | 10.4 кг |
| Мoдель | iFP-1500 USB, IEC, Schuko |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для відеоспостереження; для ноутбуків; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 х 320 х 182 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 9 243,70 ₴


