влевовправо

Пристрій безперебійного живлення FSP 2 kVA, RM, IEC (CH-1102RS) (PPF18A1403)
- Готово до відправки
- Код: U0828779
31 925,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопродуктивне On-Line джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP Champ 2 kVA (CH-1102RS) забезпечує стабільний і надійний захист техніки від раптових відключень електроенергії, збоїв у живленні чи перепадів напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | PPF18A1403 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 120-300 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 19 кг |
| Мoдель | 2 kVA, RM, IEC (CH-1102RS) |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для відеоспостереження; для холодильників; для домашніх ПК; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 х 410 х 88 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні; для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 31 925,15 ₴

