влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA 1350W (9SX1500I)
- Готово до відправки
- Код: U1086842
65 808,75 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA 1350W (9SX1500I)
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA 1350W (9SX1500I)
Стан: Нове
Виробник: Eaton
Модель: 9SX, 1500VA 1350W
Артикул: 9SX1500I
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
Характеристики:
- Захист від перенапруги та перенавантаження
- Ефективне управління енергозбереженням
Висока потужність - 1350 Вт
Сумісність з моделями:
- Eaton 9SX3000I
Eaton 9SX2000I
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 9SX1500I |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 120-276 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 18.5 кг |
| Мoдель | 9SX, 1500VA 1350W |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1350 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 252 x 160 x 437 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 65 808,75 ₴


