влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF1500P
- Готово до відправки
- Код: U1008736
9 573,75 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Автоматичний перехід у режим роботи від батареї під час підвищення або зниження напруги на вході
- Подвійний процесор під керуванням
- Функція тиші
- Вихід чистої синусоїдальної хвилі
- Сумісний з генератором
- Захист від перевантаження та короткого замикання на виході
- Може бути підключений до зовнішнього акумулятора для тривалого живлення
- Потужний зарядний струм для акумулятора великої ємності
- RJ11/RJ45, функція захисту лінії звязку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | MR-UF1500P |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-11; RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 12,6 кг |
| Мoдель | MR-UF1500P |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для побутової техніки; для котлів; для ноутбуків; для холодильників; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 146 х 345 х 162 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | ібп для котла |
| Також шукають | для насосів опалення; для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 9 573,75 ₴


