влевовправо

Батарея до ДБЖ Merlion 12V-100 Ah GEL (GL121000M8 GEL)
- Готово до відправки
- Код: U0363226
10 793,90 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор призначений для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційних системах промислових, офісних та інших установ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GL121000M8 GEL |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 12V-100 Ah GEL |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Розмір | 330 x 170 x 215 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | М8 |
- Ціна: 10 793,90 ₴


