влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA (5P850IG2)
- Готово до відправки
- Код: U1055550
31 759,55 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA (5P850IG2)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA (5P850IG2) - це новий продукт від виробника Eaton. Модель 5P G2 850VA стане надійним захисником вашого обладнання від перешкод у роботі через відключення електромережі.
Характеристики:
- Модель: 5P G2 850VA
- Артикул: 5P850IG2
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 24
- Склад: Київ
Виробник: Eaton
Цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх умовах або в офісних приміщеннях. Він забезпечить безперебійне живлення вашого обладнання під час вимкнень електромережі, що захистить його від можливих пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 2 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 5P850IG2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 10.2 кг |
| Мoдель | 5P G2 850VA |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Потужність, Вт | 680 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для холодильників; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 345 х 233 х 150 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 31 759,55 ₴


