влевовправо

Рюкзак для ноутбука Vinga 15.6" NBP315 Black (NBP315BK)
- Готово до відправки
- Код: U0752909
928,05 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водовiдштовхуючий матерiал задня частина з матеріалу, що дозволяє спині "дихати" плечові лямки - міцні і в той же час комфортні, дозволяють тілу "дихати" зручне i мiстке окреме відділення для аксесуарів, кишеньки для карток i ручок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBP315BK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" NBP315 Black |
| Особливості | бічні кишені; регульований плечовий ремінь |
| Розміри загальні | 570 х 380 х 70 мм |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 928,05 ₴






