Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор поєднує два пристрої: стабілізатор напруги та мережевий фільтр. Він призначений для захисту комп'ютерів, периферійних пристроїв та інших електронних пристроїв від підвищення або зниження напруги живлення, пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями. Стабілізатор автоматично знижує високу та піднімає знижену напругу до потрібного рівня. У разі високої напруги його стабілізатор знижує. Якщо напруга продовжує зростати, стабілізатор відключає пристрій від мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR-SVRS-5000 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Защита от | перевантаження; зниженої напруги; коротке замикання; підвищена напруга |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Мoдель | CR-SVRS-5000 |
| Потужність, ВА | 5000 VA |
| Потужність, Вт | 3750 Вт |
| Відбиття значень вхідної/вихідної напруги | LCD дисплей |
| Розмір, мм | 320 x 200 x 235 мм |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки; для генератора |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура довкілля | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 8 % |
- Ціна: 8 829,70 ₴


