
Кулер до корпусу Titan TFD-8025M12B
- Готово до відправки
- Код: B0007448
288,65 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TITAN TFD-8025M12B - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальній потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідводу, корпуси обладнують додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-8025M12B відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальній потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідводу, корпуси обладнують додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-8025M12B відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TFD-8025M12B |
| Повітряний потік | 25.02 CFM |
| Гарантія, міс | 3 |
| Тиск | 2.03 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500RPM |
| Мoдель | TFD-8025M12B |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Споживана потужність | 1.32 Вт |
| Споживаний струм | 0.11 А |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 28 дБ |
- Ціна: 288,65 ₴
