
Кулер до корпусу Noctua REDUX (NF-P14s redux-900)
- Готово до відправки
- Код: U0640113
1 048,80 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Вентилятор Noctua NF-P14s серії redux звертає на себе увагу двома інноваційними технологіями: крім використання особливої низько-гучної форми лопатей, яку помітно неозброєним оком, був реалізований самостабілізучий гідродинамічний тип підшипника (SSO).
Головною відмінністю SSO-підшипника від інших видів гідродинамічних підшипників полягає в установці додаткового магніту, який підтримує вісь ротора. Зазвичай гідродинамічні підшипники центруються тільки під час обертання за рахунок гіро ефекту. Тому в момент пуску вентилятора зазвичай виникає деякий биття вала про втулку. В SSO підшипнику вісь крильчатки стабілізується по-центру, ще до моменту пуску за рахунок магніту, запобігаючи, таким чином, виникнення деформації втулки. Завдяки використанню ЄДИНОГО підшипника виходить зменшити шум і збільшити термін служби вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NF-P14s redux-900 |
| Повітряний потік | 49.26 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.77 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900RPM |
| Мoдель | REDUX |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Споживана потужність | 0.85 Вт |
| Споживаний струм | 0.07 А |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 13.2 дБ |
- Ціна: 1 048,80 ₴
