влевовправо

Кулер до корпусу AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11)
- Готово до відправки
- Код: U0781126
143,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11)
Кулер до корпусу AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) - новий продукт від виробника AeroCool, що забезпечує ефективне охолодження вашого комп'ютера. Цей кулер має модель Frost 8 FRGB і артикул ACF1-FS10117.11.
Основні характеристики:
- Діаметр вентиляторів: 80 мм
- Тип підшипника: втулка (підшипник ковзання)
- Максимальна швидкість обертання: 1500RPM
- Тип роз'єму підключення: 3-pin; Molex
- Рівень шуму: 28 дБ
- Повітряний потік: 21.9 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 120 х 120 х 25 мм
- Вага: 68 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 40000 г
- Підсвічування: різнокольорова
- Колір: чорний
- Склад: Київ
Кількість вентиляторів: 1
Кулер AeroCool Frost 8 FRGB (ACF1-FS10117.11) підходить для встановлення в різні моделі корпусів. Забезпечуючи ефективне охолодження, він допоможе зберегти стабільну роботу вашого комп'ютера і продовжити його термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACF1-FS10117.11 |
| Вага | 68 г |
| Повітряний потік | 21.9 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Мoдель | Frost 8 FRGB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму приєднання | Molex; 3-pin |
| Рівень шуму | 28 дБ |
- Ціна: 143,75 ₴







