
Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11)
- Готово до відправки
- Код: U0781127
119,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11)
Опис товару: Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11)
Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) - це новий кулер від виробника AeroCool, який забезпечує ефективне охолодження вашого корпусу. Модель кулера - Motion 8, артикул - ACF1-MT00210.11. Він оснащений одним вентилятором діаметром 80 мм з гідродинамічним підшипником FDB.
Характеристики:
- Діаметр вентиляторів: 80 мм
- Тип підшипника: FDB (гідродинамічний)
- Максимальна швидкість обертання: 2000RPM
- Тип роз'єму підключення: Molex
- Рівень шуму: 25.3 дБ
- Повітряний потік: 21.5 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 80 х 80 х 25 мм
- Вага: 88 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Споживаний струм: 0.14 А
- Споживана потужність: 1.68 Вт
- Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 60000 г
- Підсвічування: немає
- Колір: синій, чорний
- Склад: Київ
Кількість вентиляторів: 1
Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) є сумісним з багатьма моделями корпусів і забезпечує ефективне охолодження компонентів вашого ПК. Встановлюючи цей кулер у свою систему, ви можете бути впевнені в надійному та ефективному роботі вашого комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACF1-MT00210.11 |
| Вага | 88 г |
| Повітряний потік | 21.5 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Мoдель | Motion 8 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | EX-FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | Molex |
| Рівень шуму | 25.3 дБ |
| Колір | синій; чорний |
- Ціна: 119,60 ₴



