влевовправо

Кулер до корпусу AeroCool Cosmo 12 FRGB (ACF3-NA10117.11)
- Готово до відправки
- Код: U0781128
192,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статичне RGB підсвічування
18 світлодіодів формують статичне ефектне підсвічування для надання стилю вашому комп'ютеру.
Вигнуті лопатіВигнуті лопаті вентилятора ефективно спрямовують потік повітря, збільшуючи тиск повітря та зменшуючи опір повітря для максимальної продуктивності.
Напівпрозорі лопаті вентилятора дозволяють оцінити красу RGB освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACF3-NA10117.11 |
| Повітряний потік | 26.2 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4000RPM |
| Мoдель | Cosmo 12 FRGB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму приєднання | Molex |
| Рівень шуму | 24 дБ |
- Ціна: 192,05 ₴




