влевовправо

Підставка до ноутбука HiSmart SX-LS106 (HS083281)
- Готово до відправки
- Код: U0919166
1 024,65 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
1. Металева підставка, двоосьова опора, міцна, не хитка.
2. Інноваційний дизайн, легко регулювати кут нахилу підставки для ноутбука.
3. Інтегрована конструкція для зберігання, не займає багато місця.
4. Сумісність з різнорозмірними пристроями, можна використовувати ноутбуки / планшети / книги.
Характеристики:
1. Металева підставка, двоосьова опора, міцна, не хитка.
2. Інноваційний дизайн, легко регулювати кут нахилу підставки для ноутбука.
3. Інтегрована конструкція для зберігання, не займає багато місця.
4. Сумісність з різнорозмірними пристроями, можна використовувати ноутбуки / планшети / книги.
Характеристики:
- Матеріал: Легована сталь.
- Колір: сріблястий/сірий.
- Розмір: 260x220x35мм (в складеному вигляді).
- Вага: 1160 г.
- Розмір в упаковці: 290x240x55 мм.
- Вага в упаковці: 1400 г.
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HS083281 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал | Сталь |
| Метод охолодження | без охолодження |
| Мoдель | SX-LS106 |
| Розмір | 260 x 220 x 35 мм |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 024,65 ₴


