влевовправо

Термопаста Xilence XTPT.X5 X5 High Performance 3,0 g (XZ019)
- Готово до відправки
- Код: U0872642
192,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопаста Xilence XTPT.X5 High Performance має високу теплопровідність, що забезпечує ефективний теплообмін та низькі температури. Паста надійно працює за температури від –30 до +280°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Вага | 3 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XZ019 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Мoдель | XTPT.X5 X5 High Performance 3,0 g |
| Робоча температура | -30 до 280 °C |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для процесорів |
| Країна виробництва | Китай |
| Теплопровідність | 5.15 Вт/мК |
| Тип паковання | шприц |
- Ціна: 192,05 ₴


