влевовправо

Кулер до процесора Gamemax Ice Force WH
- Готово до відправки
- Код: U0943235
1 085,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для процесора GAMEMAX Ice Force WH, пофарбований у білий колір, має чотири теплові трубки. Він підтримує процесори Intel Gen12, 13 та останню модель AMD, оснащений світловими ефектами ARGB. Максимальна теплова потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження - 200W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 585 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 153 |
| Артикул | Ice Force WH |
| Повітряний потік | 44.35 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.42 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 1600 об./хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | Ice Force WH |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 153 х 120 х 92 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM; 3-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1366; 1700 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.15 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 31.21 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
- Ціна: 1 085,60 ₴








