
Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 BK
- Готово до відправки
- Код: U0943237
1 013,15 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 BK
Стан: Нове
Виробник: Gamemax
Модель: Gamma 90 BK
Артикул: Gamma 90 BK
Опис товару:
Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 BK - це активна система охолодження, яка забезпечить оптимальну температуру вашого процесора. Виготовлений з використанням високоякісних матеріалів, цей кулер забезпечує надійну та ефективну роботу.
Характеристики:
- Сокет: 1155; 1150; 1151; AM4; 1200; 1700; 1356; 1366; 1156
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній + мідь
- Кількість вентиляторів: 1
- Діаметр вентиляторів: 92 мм
- Максимальна частота обертів: 2500 об/хв
- Тип підшипників: гідравлічний
- Управління швидкістю обертання: так
- Повітряний потік: 48.8 CFM
- Рівень шуму: 32.5 dB
- Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 30000 год
- Роз'єми живлення: 4-pin PWM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Струм споживання вентиляторами: 0.16 А
- Енергоспоживання вентиляторів: 1.92 Вт
- Підсвічування: ARGB
- Максимальний TDP: 150 Вт
- Розміри вентиляторів: 92 x 92 x 25 мм
- Розмір (загальний): 128 х 94 х 93 мм
- Вага: 495 г
- Додатково: 4 теплові трубки
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Тиск: 2.49 мм H2O
- Колір: чорний
- (Збірка) Загальна висота, мм: 128
- Склад: Київ
Для процесорів: INTEL; AMD
Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 BK забезпечить надійне охолодження вашого процесора під час його роботи. Він підходить для використання з різними моделями процесорів INTEL та AMD, має компактні розміри та низький рівень шуму. Завдяки своїм характеристикам, цей кулер є ідеальним вибором для ентузіастів комп'ютерних ігор та власників потужних робочих станцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 495 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 128 |
| Артикул | Gamma 90 BK |
| Повітряний потік | 48.8 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.49 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | Gamma 90 BK |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 128 х 94 х 93 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1356; 1366; 1700 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.16 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.92 Вт |
- Ціна: 1 013,15 ₴







