влевовправо

Сумка для ноутбука Porto 15.6" PC-15BK (PC15BK)
- Готово до відправки
- Код: B0007213
709,55 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка практична сумка із сучасного матеріалу Polyester 600D. Завантаження ноутбука вертикальне, що дозволяє швидко витягувати ноутбук на ходу.
Додаткова об'ємна зовнішня кишеня фіксується на липучці. Двоспрямовані застібки-блискавки. Ремінь, що знімається, з плечовою накладкою, що перешкоджає ковзанню.
Розмір: 40 x 32 x 14 см
Відділення для ноутбука: 39 х 31 х 8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PC15BK |
| Зовнішні розміри | 40 x 32 x 14 см |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | нейлон; поліестер |
| Мoдель | 15.6" PC-15BK |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
- Ціна: 709,55 ₴



