Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jonsbo SL-120BR — кулер для корпусу, покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. За одну хвилину виріб виконує до 1500 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора конекторів 3pin та 4pin. Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана в чорному кольорі. Даний виріб підійде для корпусу з прозорою структурою та ігрових систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SL-120BR Black |
| Повітряний потік | 59.48 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Мoдель | SL-120BR Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 32 дБ |
- Ціна: 481,85 ₴



