
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-120-W (AS-120-W)
- Готово до відправки
- Код: U0951369
240,35 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-120-W (AS-120-W)
Це новий кулер до корпусу від виробника ID-Cooling. Модель AS-120-W забезпечує ефективне охолодження вашого комп'ютера. Вентилятор має діаметр 120 мм і гідравлічний підшипник, що забезпечує плавну роботу і тривалу експлуатацію.
Основні характеристики:
- Максимальна швидкість обертання: 2000RPM
- Тип роз'єму підключення: 4-pin
- Рівень шуму: 27.2 дБ
- Повітряний потік: 58 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 120 х 120 х 25 мм
- Вага: 180 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Тиск: 1.94 мм H2O
- Споживаний струм: 0.1 А
- Споживана потужність: 1.2 Вт
- Підсвічування: немає
- Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM
- Колір: білий
- Номінальна швидкість обертання: 300RPM
Кількість вентиляторів: 1
Цей кулер до корпусу ідеально підходить для всіх моделей комп'ютерів, забезпечуючи ефективне охолодження і низький рівень шуму. Ви можете бути впевнені в якості продукції, оскільки вона виготовлена в Китаї, з використанням надійних матеріалів. Купуючи цей кулер, ви отримуєте гарантований період служби протягом 12 місяців.
Замовляйте кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-120-W (AS-120-W) за вигідною ціною в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS-120-W |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Мoдель | Вентилятор ID-Cooling AS-120-W |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Споживаний струм | 0.1 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
- Ціна: 240,35 ₴


