влевовправо

Кулер до корпусу Xilence XPF140.R (XF050)
- Готово до відправки
- Код: U0346864
240,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для корпуса Xilence XPF140.R (XF050)
Вентилятори Xilence Performance З відомі своєю безшумними роботою і відмінним співвідношенням ціна / продуктивність.
Вентилятори оснащені високоякісним гідродинамічним підшипником і доступні в 3-х різних розмірах. Особливості продукту: оптимальна потужність в будь-якій ситуації. Гідродинамічний підшипник. Для кращого потоку повітря оптимізовані лопаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XF050 |
| Повітряний потік | 41.37 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900RPM |
| Мoдель | XPF140.R |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 900RPM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Рівень шуму | 20 дБ |
- Ціна: 240,35 ₴


