влевовправо

Сумка для ноутбука Vinga 15-16" NB1600 melange gray (NB1600GY)
- Готово до відправки
- Код: U0916915
911,95 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Два основні відділення на блискавці. М’які внутрішні відсіки з окремим дном (ноутбук не торкається основного дна), в які вміщається ноутбук з діагоналлю екрану до 15-16 дюймів. Дві зовнішні кишені на блискавках на передній стінці сумки. М’яка захисна підкладка. Якісна фурнітура. Спеціальне кріплення, яке дозволяє фіксувати сумку на телескопічній ручці валізи. М’яка ручка і накладка на плечовому ремені дозволяють носити важку сумку тривалий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NB1600GY |
| Зовнішні розміри | 380 х 280 х 40 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Матеріал | нейлон; поліестер |
| Мoдель | 15-16" NB1600 melange gray |
| Особливості | Металева фурнітура; застібка на блискавці |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип сумки | сумка |
- Ціна: 911,95 ₴


