влевовправо

Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Blue (8065Blue)
- Готово до відправки
- Код: U0457968
916,55 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Легкий, бюджетний рюкзак для ноутбуків до 15.6 ".
- Рюкзак виконаний з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи.
- Основне відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням, має м'які стінки і ремінь для надійної фіксації ноутбука до 15.6.
- Додаткове внутрішнє відділення для планшета до 10.1.
- Два зовнішніх передніх кишені: один на блискавці, другий на липучці призначені для зберігання аксесуарів, смартфона.
- Подвійна застібка блискавка для зручного доступу до пристрою.
- Зручна ручка для перенесення і наплічні ремені з пом'якшувальними підкладками допоможуть відчувати себе комфортно в найдовшому подорожі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8065Blue |
| Вага | 0.425 кг |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8065 Blue |
| Особливості | застібка на блискавці; регульовані лямки |
| Розміри загальні | 440 х 310 х 120 мм |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка; липучка |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 916,55 ₴


