влевовправо

Підставка до ноутбука OfficePro для кронштейнів VESA 75x75,100x100 (LH313B)
- Немає в наявності
- Код: U0901411
723,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покращення робочих налаштувань стає доступним завдяки використанню тримача для ноутбука LH313B. Це важливе обладнання має отвори VESA (75 x 75, 100 x 100), що забезпечують легку сумісність з більшістю кронштейнів.
Регульовані затискачі з вирізом для кабелю надійно утримують ноутбуки розміром від 12'' до 17'', забезпечуючи доступ до всіх портів.
Вентильована панель забезпечує ефективну вентиляцію та розсіювання тепла для оптимальної продуктивності ноутбука.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LH313B |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Метод охолодження | 1 вентилятор |
| Мoдель | для кронштейнів VESA 75x75,100x100 |
| Розмір | 292 x 230 x 74 мм |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17" |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 723,35 ₴


