
Кулер до корпусу Xilence XF032
- Готово до відправки
- Код: U0236959
105,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер для корпуса Xilence XF032 - чорний вентилятор White Box для корпусів ПК від компанії Xilence, відомої своїми безшумними компонентами, надійністю і відмінним співвідношенням ціна/продуктивність.
Особливості продукту
- Оптимальна потужність в будь-якій ситуації
- Гідродинамічний підшипник
- Для створення повітряного потоку оптимізовані лопаті
- Параметри | 60мм
Xilence Technology Co., німецько-китайська компанія, заснована в 2003 році і є визнаним експертом в області систем охолодження та зниження шуму персональних ПК і ноутбуків.
Основна продукція - блоки живлення і системи охолодження настільних ПК, ноутбуків, процесора, жорстких дисків, графічних карт і модулів пам'яті. Розробники та інженери Xilence прагнуть зробити комп'ютери можливо більш тихими і енергоефективними, незважаючи на збільшення обчислювальної потужності і графічної продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XF032 |
| Повітряний потік | 12 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100RPM |
| Мoдель | XF032 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 60 х 60 х 15 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 22 дБ |
- Ціна: 105,80 ₴

