
Кулер до корпусу Gamemax FN12A-S8I
- Готово до відправки
- Код: U0965864
324,30 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до корпусу Gamemax FN12A-S8I
Стан: Нове
Виробник: Gamemax
Модель: FN12A-S8I
Артикул: FN12A-S8I
Кількість вентиляторів: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: гідравлічний
Максимальна швидкість обертання: 1600RPM
Тип роз'єму підключення: 4-pin; 3-pin
Рівень шуму: 31.21 дБ
Повітряний потік: 44.35 CFM
Напруга живлення вентиляторів: 12 В
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Тиск: 1.42 мм H2O
Споживаний струм: 0.15 А
Споживана потужність: 1.8 Вт
Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 30000 г
Підсвічування: різнокольорова
Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM
Колір: чорний
Номінальна швидкість обертання: 800RPM
Склад: Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FN12A-S8I |
| Повітряний потік | 44.35 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.42 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Мoдель | FN12A-S8I |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 31.21 дБ |
- Ціна: 324,30 ₴


