
Кулер до процесора PcCooler R400 ARGB WH
- Готово до відправки
- Код: U0966156
1 133,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до процесора PcCooler R400 ARGB WH
Кулер до процесора PcCooler R400 ARGB WH - це новий активний (кулер) системи охолодження, який виготовлений з використанням алюмінію та міді. Він підходить для процесорів INTEL і AMD, а також сокетів 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5 та 1156.
Цей кулер оснащений одним вентилятором діаметром 92 мм, який має гідравлічний тип підшипників. Максимальна частота обертів становить 2200 об/хв, а повітряний потік - 40.94 CFM. Рівень шуму становить 30.1 dB.
Кулер до процесора PcCooler R400 ARGB WH має роз'єми живлення 4-pin PWM та 3-pin і працює з напругою живлення вентиляторів 12 В. Споживання струму вентиляторами складає 0.12 А, а їх енергоспоживання - 1.44 Вт.
Цей кулер також має підсвічування ARGB, що додає йому стильного вигляду. Максимальний TDP становить 180 Вт.
Характеристики:
- Виробник: PcCooler
- Модель: R400 ARGB WH
- Артикул: R400 ARGB WH
- Для процесорів: INTEL; AMD
- Сокет: 1155; 1150; 1151; AM4; 1200; 1700; AM5; 1156
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній + мідь
- Кількість вентиляторів: 1
- Діаметр вентиляторів: 92 мм
- Максимальна частота обертів: 2200 об/хв
- Тип підшипників: гідравлічний
- Управління швидкістю обертання: так
- Повітряний потік: 40.94 CFM
- Рівень шуму: 30.1 dB
- Роз'єми живлення: 4-pin PWM; 3-pin
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Струм споживання вентиляторами: 0.12 А
- Енергоспоживання вентиляторами: 1.44 Вт
- Підсвічування: ARGB
- Максимальний TDP: 180 Вт
- Розміри вентиляторів: 92 x 92 x 25 мм
- Розмір (загальний): 133 x 95 x 88 мм
- Додатково: 4 теплові трубки
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Тиск: 2.16 мм H2O
- Колір: білий
- (Збірка) Загальна висота, мм: 133
- Склад: Київ
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 133 |
| Артикул | R400 ARGB WH |
| Повітряний потік | 40.94 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | R400 ARGB WH |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 133 x 95 x 88 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM; 3-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.12 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 30.1 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
- Ціна: 1 133,90 ₴


