влевовправо

Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
- Немає в наявності
- Код: U0902745
9 875,05 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення
- з об'ємними індукційними котушками
- з дроселем
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня (опція) |
| Артикул | 22755 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 12,2 кг |
| Мoдель | LPM - PSW-1500VA, 1050W, White |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для котлів; для квартири; для холодильників |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 255 х 290 х 120 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | ібп для котла |
| Також шукають | для насосів опалення; для дому; для котла з зовнішнім акумулятором; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | настільний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 9 875,05 ₴


