влевовправо

Кулер до корпусу Cooling Baby FR12025
- Готово до відправки
- Код: U0981893
201,25 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Cooling Baby FR12025
Кулер до корпусу Cooling Baby FR12025 - це новий вентилятор, виготовлений компанією Cooling Baby. Він має модельний номер FR12025 і артикул FR12025.
Основні характеристики:
- Діаметр вентиляторів: 120 мм
- Максимальна швидкість обертання: 1500RPM
- Тип роз'єму підключення: 4-pin; 3-pin
- Рівень шуму: 25 дБ
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 120 x 120 x 25 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
Кількість вентиляторів: 1
Додаткові характеристики:
- Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM
- Колір: чорний
- Номінальна швидкість обертання: 600RPM
- Склад: Київ
Підсвічування: різнокольорова
Кулер до корпусу Cooling Baby FR12025 підходить для встановлення в різні моделі комп'ютерних корпусів. Він має роз'єм підключення, який сумісний з 4-pin і 3-pin роз'ємами.
Цей кулер має низький рівень шуму і забезпечує ефективне охолодження вашого комп'ютера. Вентилятор працює з напругою 12 В і має номінальну швидкість обертання 600RPM.
Виготовлений в Китаї, кулер до корпусу Cooling Baby FR12025 має гарантію на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FR12025 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Мoдель | FR12025 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 25 дБ |
- Ціна: 201,25 ₴


