влевовправо

Кулер до процесора Alseye M90-B (AS.01.01.0046)
- Готово до відправки
- Код: U0955623
1 097,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Alseye M90-B (AS.01.01.0046)
Кулер до процесора Alseye M90-B (AS.01.01.0046) - це новий активний кулер, який ідеально підходить для процесорів INTEL та AMD. Він оснащений 4 тепловими трубками і алюмінієвим радіатором, що забезпечує високу ефективність охолодження.
Характеристики:
- Модель: M90-B
- Артикул: AS.01.01.0046
- Для процесорів: INTEL; AMD
- Сокет: FM1; AM3+; AM3; AM2+; AM2; 1155; 1150; FM2+; 1151; AM4; 1200; 1700; 1356; 1366; 1156
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній
- Кількість вентиляторів: 1
- Діаметр вентиляторів: 92 мм
- Максимальна частота обертів: 2400 об/хв ± 10%
- Повітряний потік: 40.5 CFM
- Рівень шуму: 28 dB
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Підсвічування: немає
- Максимальний TDP: 180 Вт
- Розміри вентиляторів: 92 x 92 x 25 мм
- Розмір (загальний): 135 х 112 х 92 мм
- Додатково: кулер має 4 теплові трубки для кращого охолодження
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Колір: чорний
- (Збірка) Загальна висота, мм: 135
- Склад: Київ
Виробник: Alseye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 135 |
| Артикул | AS.01.01.0053 |
| Повітряний потік | 40.5 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2400 об./хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Мoдель | M90-B |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 135 х 112 х 92 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | FM1; AM2+; AM2; FM2+; AM3+; AM3; AM4; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1356; 1366; 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 28 dB |
- Ціна: 1 097,10 ₴


