влевовправо

Кулер до процесора 2E 2E-ACN120W-ARGB
- Готово до відправки
- Код: U0999168
1 006,25 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool ACN120W-ARGB з підсвічуванням ARGB, класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 120 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 616 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 156 |
| Артикул | 2E-ACN120W-ARGB |
| Повітряний потік | 31.18 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 1800 об./хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Мoдель | 2E-ACN120W-ARGB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір (загальний) | 128 x 75 x 156 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM3+; AM3; AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1366; 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.24 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 20 dB |
- Ціна: 1 006,25 ₴

