влевовправо

Кулер до корпусу MONTECH GF120 PWM WHITE
- Готово до відправки
- Код: U0982202
361,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудові візуальні ефекти
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB. 8 яскравих світлодіодів створюють рівномірні світлові ефекти.
Безперервне фокусування
Душевний спокій
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
- Тиха робота: Використовується мастило, яке мінімізує тертя та шум
- Покращений термін служби: Мастило в гідравлічних підшипниках зменшує знос
Перетворіть свою обстановку
Насолоджуйтесь неперевершеним стилем і блиском з вентиляторами GF120.
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB. 8 яскравих світлодіодів створюють рівномірні світлові ефекти.
Безперервне фокусування
- Потужний потік повітря з тихим комфортом
- Швидкість обертання вентилятора: 1600 об/хв
- Повітряний потік: 66.3 CFM
- Статичний тиск: 1,55 мм H20
- Рівень шуму: 25.5 дБА
- ОБЕРТИ В ХВИЛИНУ: 800 ~ 1600 (±10%)
Душевний спокій
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
- Тиха робота: Використовується мастило, яке мінімізує тертя та шум
- Покращений термін служби: Мастило в гідравлічних підшипниках зменшує знос
Перетворіть свою обстановку
Насолоджуйтесь неперевершеним стилем і блиском з вентиляторами GF120.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GF120 PWM WHITE |
| Повітряний потік | 66.3 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.55 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Мoдель | GF120 PWM WHITE |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Споживаний струм | 0.25 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 25.5 дБ |
- Ціна: 361,10 ₴


