
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U (5P850IRG2)
- Готово до відправки
- Код: U1055551
43 668,95 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U (5P850IRG2)
Опис
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U - це ідеальне рішення для забезпечення надійного живлення вашого обладнання. Виготовлений виробником Eaton з використанням найсучасніших технологій, цей пристрій гарантує стабільну роботу вашого обладнання навіть під час виникнення перешкод в електромережі.
Характеристики
- Виробник: Eaton
- Модель: 5P G2 850VA RM 1U
- Артикул: 5P850IRG2
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 24
- Склад: Київ
Стан: Нове
Завдяки компактним розмірам пристрою Eaton 5P G2 850VA RM 1U, його можна легко розмістити в будь-якому офісному приміщенні. Гарантовано якісне живлення вашого обладнання на протязі всього терміну гарантії.
Обережно доглядайте за вашим обладнанням і забезпечуйте йому надійне живлення з пристроєм безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 5P850IRG2 |
| Вбудована батарея | 6V / 7 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 14 кг |
| Мoдель | 5P G2 850VA RM 1U |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Потужність, Вт | 680 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 509 х 438 х 43 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 43 668,95 ₴


