влевовправо

Кулер до корпусу Vinga 4010 3-pin
- Готово до відправки
- Код: U1051376
95,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Vinga 4010 3-pin
Кулер до корпусу Vinga 4010 3-pin
Цей кулер до корпусу від виробника Vinga моделі 4010 3-pin підійде для охолодження вашого комп'ютера. Вироблений у Китаї, цей кулер має гарантію на 12 місяців.
Характеристики:
- Виробник: Vinga
- Модель: 4010 3-pin
- Артикул: 4010 3-pin
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Стан: Нове
Купуючи кулер до корпусу Vinga 4010 3-pin, ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Зробіть свій комп'ютер ще ефективнішим та довговічним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4010 3-pin ОЕМ |
| Повітряний потік | 5.32 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 5.57 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 5000RPM |
| Мoдель | 4010 3-pin ОЕМ |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір | 40 х 40 х 10 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 23.1 дБ |
- Ціна: 95,45 ₴


