влевовправо

Сумка для ноутбука Defender 15.6" Cindy black (26140)
- Готово до відправки
- Код: U1131455
845,25 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Defender 15.6" Cindy black (26140)
Ця сумка для ноутбука Defender відмінно підходить для ноутбуків розміром до 16". Виготовлена з високоякісного поліестеру, вона забезпечить надійний захист вашого пристрою від подряпин і ударів.
Характеристики:
- Артикул: 26140
- Колір: чорний
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 3
- Зовнішні розміри: 415 x 35 x 305 мм
- Вага: 0.42 кг
Модель: 15.6" Cindy black
Ця нова сумка для ноутбука Defender стане незамінним аксесуаром для тих, хто постійно перебуває в дорозі або просто любить зберігати свій ноутбук в безпечності. Замовляйте прямо зараз та отримуйте задоволення від якості та зручності цього товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26140 |
| Вага | 0.42 кг |
| Зовнішні розміри | 415 x 35 x 305 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 3 |
| Додатковий бічний захист | протиударні стінки |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" Cindy black |
| Особливості | регульований плечовий ремінь; знімний плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 845,25 ₴


