влевовправо

Кулер до корпусу Vinga 6015 PWM 4pin
- Готово до відправки
- Код: U1051377
143,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Vinga 6015 PWM 4pin
Кулер до корпусу Vinga 6015 PWM 4pin
Стан: Нове
Виробник: Vinga
Модель: 6015 PWM 4pin
Артикул: 6015 PWM 4pin
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
Опис:
Кулер до корпусу Vinga 6015 PWM 4pin - це високоякісний вентилятор для охолодження вашого комп'ютера. Він підходить для різних моделей корпусів і забезпечить ефективне вентиляцію.
Особливості:
- Швидкість обертання: PWM 4pin
- Тиха робота
- Проста установка
Розмір: 60x60x15 мм
Сумісність:
Підходить для багатьох моделей корпусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6015 PWM 4pin ОЕМ |
| Повітряний потік | 15.75 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.71 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Мoдель | 6015 PWM 4pin ОЕМ |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1000+/-10%RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір | 60 х 60 х 15 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 20 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 28.8 дБ |
- Ціна: 143,75 ₴


