влевовправо

Кулер до корпусу Vinga 14025 PWM 4pin
- Готово до відправки
- Код: U1051384
167,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Vinga 14025 PWM 4pin
Кулер до корпусу Vinga 14025 PWM 4pin
Цей кулер від виробника Vinga є ідеальним вибором для охолодження вашого корпусу. Модель 14025 PWM 4pin забезпечить ефективне вентиляцію, що дозволить уникнути перегріву вашого комп'ютера.
Характеристики:
- Виробник: Vinga
- Модель: 14025 PWM 4pin
- Артикул: 14025 PWM 4pin
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Стан: Нове
Нехай ваш комп'ютер працює без перебоїв завдяки надійному кулеру до корпусу Vinga 14025 PWM 4pin!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14025 PWM 4pin ОЕМ |
| Повітряний потік | 48.58 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.96 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Мoдель | 14025 PWM 4pin ОЕМ |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 20 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 18 дБ |
- Ціна: 167,90 ₴


